5. Korrupsiyaya qarşı mübarizə üzrə dövlət proqramlarının monitorinqi üzrə işçi qrupun üzvləri
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Administrasiyasının Dövlət nəzarəti məsələləri şöbəsinin Məlumatların qəbulu və qiymətləndirmə sektorunun baş məsləhətçisi,
İşçi qrupun sədri
Adil Həsənli
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Administrasiyasının Hüquq mühafizə orqanları ilə iş şöbəsinin Əfv məsələləri sektorunun baş məsləhətçisi
Sarvan Sadıqov
Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi Aparatının Dövlət quruculuğu, inzibati və hərbi qanunvericilik şöbəsinin İnsan hüquqları üzrə qanunvericilik sektorunun müdiri
Ruslan Babaxanov
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabineti Aparatının Hüquq və qanunvericilik şöbəsinin Normativ hüquqi təminat sektorunun böyük məsləhətçisi
Elvin Məmmədzadə
Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsi Aparatının Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsinin Elektron sənəd dövriyyəsi və sənədlərin icrasının monitorinqi sektorunun müdiri
Natiq Eyvazov
Azərbaycan Respublikasının Baş prokuroru yanında Korrupsiyaya qarşı Mübarizə Baş İdarəsinin Təşkilati və informasiya təminatı idarəsinin rəisi
Fuad Əliyev
Azərbaycan Respublikası Maliyyə Monitorinqi Xidmətinin Əməkdaşlıq departamentinin direktoru
Ruslan Qaralov
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyinin Daxili nəzarət şöbəsinin Daxili audit sektorunun müdiri
Davud Məmmədov
Azərbaycan Respublikasının Maliyyə Nazirliyinin Hüquq şöbəsinin Korrupsiyaya qarşı mübarizə üzrə daxili nəzarət sektorunun aparıcı məsləhətçisi
Təranə Əhmədova
Azərbaycan Respublikasının Səhiyyə Nazirliyinin İnsan resursları, elm və təhsil şöbəsinin müdir müavini
Firuzə İbrahimxəlilova
Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyinin Daxili nəzarət şöbəsinin Məlumat–təhlil sektorunun məsləhətçisi
Ruslan Cavadov
Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin Aparatının Daxili nəzarət və audit şöbəsinin İcra və əmək intizamına nəzarət sektorunun müdiri
Adil Əkbərov
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin Hüquqi təminat şöbəsinin müdirinin müavini

5. Members of the Working Group on Monitoring of State Programmes on Combating Corruption
Senior Advisor to the Information Reception and Evaluation Sector of the Department for State Control Issues of the Administration of the President of the Republic of Azerbaijan,
Chairman of the working group
1.
Adil Hasanli
Leading Advisor of the Department for Work with Law Enforcement Agencies of the Administration of the President of the Republic of Azerbaijan
Sarvan Sadigov
Head of the Human Rights Legislation Sector of the State Building, Administrative and Military Legislation Department of the Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan
Ruslan Babakhanov
Senior Advisor of the Regulatory Legal Support Sector of the Law and Legislation Department of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan
Elvin Mammadzadeh
Head of the Electronic Document Circulation and Document Execution Monitoring Sector of the Department for Work with Documents and Citizens' Appeals of the Supreme Court of the Republic of Azerbaijan
Natig Eyvazov
Head of the Organizational and Information Support Department of the Main Department for Combating Corruption under the Prosecutor General of the Republic of Azerbaijan
Fuad Aliyev
Director of the Cooperation Department of the Financial Monitoring Service of the Republic of Azerbaijan
Ruslan Garalov
Head of the Internal Audit Sector of the Internal Control Department of the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan
Davud Mammadov
Leading Advisor of the Internal Control Sector for Combating Corruption, Legal Department of the Ministry of Finance of the Republic of Azerbaijan
Tarana Ahmadova
Deputy Director of the Human Resources, Science and Education Department of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan
Firuza Ibrahimkhalilova
Consultant of the Information and Analysis Sector of the Internal Control Department of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan
Ruslan Javadov
Head of the Enforcement and Labor Discipline Control Sector of the Internal Control and Audit Department of the Ministry of Labor and Social Protection of the Population of the Republic of Azerbaijan
Adil Akbarov
Deputy Head of the Legal Assurance Department of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan