3. Təhsil və maarifləndirmə ilə bağlı işçi qrupu
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Administrasiyasının Hüquq mühafizə orqanları ilə iş şöbəsinin Hüquq mühafizə orqanlarının fəaliyyətinin əlaqələndirilməsi sektorunun baş məsləhətçisi
Azər Səmədov
Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi Aparatının İqtisadi qanunvericilik şöbəsinin Mülki hüquq qanunvericiliyi sektorunun müdiri
Xatirə Əfəndiyeva
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabineti Aparatının Humanitar məsələlər şöbəsinin Elm və təhsil məsələləri sektorunun baş məsləhətçisi
Kamran Əliyev
Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsi Aparatının Daxili nəzarət və insan resursları şöbəsinin İnsan resursları sektorunun müdiri
Elşən Orucov
Azərbaycan Respublikasının Baş prokuroru yanında Korrupsiyaya qarşı Mübarizə Baş İdarəsinin Preventiv tədbirlər və təhqiqat idarəsinin prokuroru
Anar Mirzəzadə
Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyinin Daxili nəzarət şöbəsinin Risklərin idarəolunması sektorunun müdiri
Nigar Tanrıverdiyeva
Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyinin Məktəbəqədər və ümumi təhsil şöbəsinin Monitorinq və qiymətləndirmə sektorunun aparıcı məsləhətçisi
Eltay Mikayılov
Azərbaycan Respublikasının Daxili İşlər Nazirliyinin əməkdaşı
Kənan Məlikov
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyinin Daxili nəzarət şöbəsinin müdir müavini
Müşfiq Həsənzadə
Azərbaycan Respublikasının Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin idarə rəisinin müavini
Rauf Məcidbəyli
Azərbaycan Respublikası Dövlət Gömrük Komitəsinin İnsan resursları idarəsinin Kadr siyasəti və təhsil şöbəsinin baş inspektoru
Elçin Xələfov
Azərbaycan Respublikası Ədliyyə Nazirliyi Ədliyyə Akademiyasının prorektoru
Hamlet Babayev
Hüquqi Ekspertiza və Qanunvericilik Təşəbbüsləri Mərkəzinin tabeliyində Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunun İnsan hüquqları üzrə təlim və ekspertiza şöbəsinin təlimçi-eksperti, şöbə müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Rahim Məmmədov
Bakı Dövlət Universitetinin Hüquq fakültəsinin dekan müavini
Elvin Əzizbəyov
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının Elm və beynəlxalq əlaqələr üzrə prorektoru

Senior Advisor to the Department for Work with Law Enforcement Agencies of the Administration of the President of the Republic of Azerbaijan
Ziya Gasimov
Head of the Labor Legislation Sector of the Social Legislation Department of the Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan
Khatira Efendiyeva
Senior Advisor to the Science and Education Sector of the Humanitarian Affairs Department of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan
Kamran Aliyev
Consultant of the Internal Control Sector of the Internal Control and Human Resources Department of the Supreme Court of the Republic of Azerbaijan
Elshan Orujov
Prosecutor of the Department of Preventive Measures and Investigation of the Main Department for Combating Corruption under the Prosecutor General of the Republic of Azerbaijan
Anar Mirzazadeh
Management Sector of the Internal Control Department of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan
Nigar Tanriverdiyeva
Leading consultant of the Monitoring and Evaluation Sector of the Preschool and General Education Department of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan
Eltay Mikayilov
Employee of the Ministry of Internal Affairs of the Republic of Azerbaijan
Kenan Malikov
Deputy Head of the Internal Control Department of the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan
Mushfig Hasanzadeh
Deputy Head of the Department of the State Security Service of the Republic of Azerbaijan
Rauf Majidbeyli
Chief Inspector of the Personnel Policy and Education Department of the Human Resources Department of the State Customs Committee of the Republic of Azerbaijan
Elchin Khalafov
Vice-Rector of the Academy of Justice of the Ministry of Justice of the Republic of Azerbaijan
Hamlet Babayev
Trainer-expert, acting head of the department of training and expertise on human rights of the Institute of Law and Human Rights under the Center for Legal Expertise and Legislative Initiatives
Rahim Mammadov
Deputy Dean of the Faculty of Law, Baku State University
Elvin Azizbekov
Vice-Rector for Science and International Relations of the Academy of Public Administration under the President of the Republic of Azerbaijan